Specialist in zorgbemiddeling

De beste partner in zorgopdrachten door Zelfstandige ZorgProfessionals (ZZP) bij zorginstellingen die er toe doen.

MediCentraal zorgt ervoor!

ZZP bemiddeling in de zorg

Bemiddeling in de zorg

MediCentraal is de specialist in de bemiddeling van zelfstandig zorgpersoneel. Opgericht in 2017 voor en door zorgprofessionals met jarenlange ervaring in de zorgsector en arbeidsbemiddeling.

Vertrouwen in elkaar

Vertrouwen in elkaar hebben is de basis van een succesvolle samenwerking. Wij werken met een persoonlijke touch, vaste contactpersonen, slimme oplossingen en geen dure overhead kosten zoals lease-auto's, etc. Kortom, de juiste keuze voor de inzet van flexibel en gekwalificeerd zorgpersoneel.

Missie: Samen tevreden

MediCentraal zorgt ervoor dat zorginstellingen invulling kunnen geven aan hun flexibele schil met kwalitatieve, betaalbare en gemotiveerde zelfstandig zorgprofessionals.

Toegang tot en betaalbaarheid van zorg voor eenieder staat voor ons hierin Centraal.

Nu en in de toekomst

 

Visie: Flexibiliteit in de zorg

MediCentraal is specialist in arbeidsbemiddeling voor de zorg en welzijn sector. Deze sector flexibiliseert in grote mate. Jarenlang werken voor dezelfde organisatie zal vaker een unicum zijn. Zelfstandige ZorgProfessionals veroveren het werkveld en worden bij MediCentraal ondersteund in hun ondernemerschap en vakbekwaamheid. Door hen te binden en te boeien, blijven zij beschikbaar voor zorginstellingen en zorgvragers.

Persoonlijke aandacht

Met persoonlijke aandacht zorgen we samen voor het verschil. Zorgprofessionals én Zorginstellingen krijgen een vast contactpersoon en kennismakingsgesprek. Zo kennen wij de profielen, kwalificaties en wensen om tot de juiste match te komen, en zijn we beschikbaar voor vragen en advies.

Werken wanneer je wilt

Werken wanneer en waar jij dat wilt. En ook waardering voor wat je doet. Daarom staat flexibiliteit bij ons Centraal. Met als insteek een langdurige en constructieve samenwerking. Financieel zijn wij ook erg interessant, omdat er wekelijks wordt uitbetaald en door een goede samenwerking met de zorgorganisaties er leuke en interessante opdrachten aanwezig zijn.

Professionele bemiddeling

Wij hebben ons de afgelopen jaren bewezen door de ruime kennis en ervaring in de bemiddeling van Zelfstandige Zorgprofessionals richting zorgorganisaties en zelfstandig zorgprofessionals. Daarom zijn wij niet voor niets hét zelfstandig zorgprofessional bemiddelingsbureau. We spreken de taal en weten dat jij tevreden bent wanneer je met plezier werkt. En wij zijn pas tevreden als jij dat ook bent. Wij lid van I-ZO en daarmee een betrouwbare intermediair voor korte en langdurige zorgopdrachten. Bovendien ontzorgen wij zelfstandig zorgprofessionals en zorgorganisaties in de administratie zodat zij zich kunnen focussen op het leveren van kwalitatieve zorg.

Maatschappelijk betrokken

MediCentraal groeit door haar manier van aanpak in de zelfstandig zorgprofessional bemiddeling en is daarnaast maatschappelijk betrokken. Zo maken we met verantwoorde tarieven de inhuur van Zelfstandig Zorgprofessionals mogelijk en ondersteunen we betaalbare zorg. Daarom kiezen steeds meer zorginstellingen ervoor om flexibel zorgpersoneel via MediCentraal in te zetten. Tevens bieden we scholing tegen een laag tarief. En doneren we aan CBF erkende goede doelen, die door onze opdrachtgevers worden aangedragen.

E-learning

Werk je voor MediCentraal of is jouw zorginstelling inlener, dan bieden wij een interessant e-learning pakket in samenwerking met SDB en ZorgLeren. Online leren, toetsen doen en accreditatiepunten verdienen op een frisse manier. Wil je dit zelf gaan doen of is het interessant voor jouw hele afdeling of zorgmedewerkers? Bekijk dan de e-learning mogelijkheden of neem contact met ons op.

Meer weten?

Neem geheel vrijblijvend contact met ons op voor een persoonlijk gesprek. Wij helpen je graag verder.

De specialisten van MediCentraal

Recruitment

Francis Kooistra

Francis Kooistra

Teamlead Recruitment & Planning

francis@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Tineke van Groeningen

Recruiter

tineke@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Henjo de Groot

Recruiter

henjo@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Arlete Soares

Recruiter

arlete@medicentraal.nl

Planning

Francis Kooistra

Jolanda Geurts

Planning

jolanda@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Celine Scheper

Planning

celine@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Alissya van de Water

Planning

alissya@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Jacinta van der Meulen

Customer Service Support

jacinta@medicentraal.nl

Administratie

Francis Kooistra

Wilco van Groeningen

Teamlead Administratie

wilco@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Chantal Sarlemijn

Administratie

chantal@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Sabine Rietveld

Administratie

sabine@medicentraal.nl

Sabina planner MediCentraal ZZP zorgprofessionals

Sabina de Bruin

Administratie

sabina@medicentraal.nl

Ondersteuning

Roy Krautscheid

Roy Krautscheid

CEO

roy@medicentraal.nl

Roy Krautscheid

Kitty Krautscheid-Rietveld

COO

kitty@medicentraal.nl

Roy Krautscheid

Ronald Wolf

Accountmanager

ronald@medicentraal.nl

Roy Krautscheid

Suzanne Vliek

Marketing Manager

suzanne@medicentraal.nl

Samen zorgen we voor het verschil

Zorg jij mee om het verschil te maken in jouw vakgebied? Met boeiende korte- of langdurige opdrachten? MediCentraal heeft een ruim aanbod van opdrachten op alle niveaus. Vooral bij een groot aantal intramurale organisaties (ouderenzorg, ziekenhuizen, privé klinieken) als extramurale organisaties. Maar ook bij minder voor de hand liggende opdrachtgevers als TV-programma’s en opleidingsinstituten.

Ben jij de zelfstandig zorgprofessional die wij zoeken en wil je graag via MediCentraal opdrachten in de zorg uitvoeren? Neem dan direct contact met ons op om te bespreken wat de mogelijkheden zijn. Zo zorgen we samen voor het verschil. Staat jouw ideale opdracht nu niet op de website? Neem dan alsnog contact met ons op om jouw mogelijkheden te bespreken. Wij gaan graag ook actief op zoek naar opdrachten voor Zelfstandige ZorgProfessionals zoals jij en ben je daarom bij ons van harte welkom!

Vragen? Hulp nodig?

Bel 020-2614 896

info@medicentraal.nl

0
Je winkelwagen
  • No products in the cart.