Neem contact met ons op

Wij helpen je heel graag persoonlijk betreffende je vraag.
We zijn niet voor niets hét betrouwbare bemiddelingsbureau voor Zelfstandig Zorg Professionals (ZZP'ers in de zorg).

Contactformulier

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Bij het insturen van dit formulier ga ik akkoord met de privacy policy en het verwerken van mijn persoonlijke gegevens om contact op te kunnen nemen betreffende bemiddelingsdoeleinden.

Specialist in bemiddeling 

MediCentraal is de specialist in de bemiddeling van Zelfstandig Zorg Professionals (ZZP'ers in de zorg). Met een persoonlijke aanpak helpen wij dagelijks zorginstellingen aan kwalitatief en deskundig zorgpersoneel. Zowel in zorg & welzijn, ziekenhuizen, gehandicaptenzorg, GGZ-instellingen en in de thuiszorg.

MediCentraal: "hét zelfstandig zorgprofessional bemiddelingsbureau".

Adres

Keizersgracht 241
1016 EA Amsterdam
Nederland

Routebeschrijving

Goede bereikbaarheid

Wil jij je inschrijven als zorgprofessional of meer informatie? Of zoekt jouw zorginstelling gemotiveerd, betaalbaar en gekwalificeerd zorgpersoneel? Bel ons dan of stuur een e-mail, wij staan je graag persoonlijk te woord.

Persoonlijk en ervaren

MediCentraal is in 2017 opgericht door zorgprofessionals voor zorgprofessionals en zorginstellingen. Alles draait bij ons om het leveren van goede zorg en continuïteit. Dedicated voor de bemiddeling van zelfstandig zorgprofessionals weten onze professionals waar ze het over hebben in de onderlinge relatie van zorg bemiddeling. Het team van eigen medewerkers heeft ruime professionele ervaring met recruitment, planning, administratie en communicatie in de zorg. Zij kennen de sector, de zorgprofessionals en de zorginstellingen als geen ander en spreken de juiste en zelfde taal. Alles met als doel het kwalitatief, snel en zorgvuldig invullen van korte of langdurige opdrachten en natuurlijk ook ad hoc (nacht)diensten.

Spoed buiten kantoortijden?

Bel in het weekend (8.00u -17.00u)
& avond (Ma t/m Vr 18.00u-23.00u) 

naar 020 - 2101050

De specialisten van MediCentraal

Recruitment

Jessica Cheung

Recruiter

jessica@medicentraal.nl

06-21428954

Arlete Soares

Recruiter

arlete@medicentraal.nl

06-15560189

Amanda Verschoor - Kroos

Recruiter

amanda@medicentraal.nl

06-21434727

Henjo de Groot

Recruiter

henjo@medicentraal.nl

06-21277068

Francis Kooistra

Francis Kooistra

Teamlead Recruitment

francis@medicentraal.nl

06-21652268

Administratie

Chantal Sarlemijn

Administratie

chantal@medicentraal.nl

06-21494822

Wilco van Groeningen

Administratie

wilco@medicentraal.nl

06-18791554

Sabine Rietveld

Administratie

sabine@medicentraal.nl

06-39460980

Planning

Jolanda Geurts

Planner

jolanda@medicentraal.nl

06-29445211

Sabina planner MediCentraal ZZP zorgprofessionals

Sabina de Bruin

Planner

sabina@medicentraal.nl

06-21322561

Francis Kooistra

Celine Scheper

Planner

celine@medicentraal.nl

06-11054472

Alissya van de Water

Teamlead Planning

alissya@medicentraal.nl

06-22584525

Jacinta van der Meulen

Spoedlijn (Ma t/m Vr 18u-23u)

jacintha@medicentraal.nl

020-2105050

Ondersteuning

Roy Krautscheid

Roy Krautscheid

CEO

roy@medicentraal.nl

020-2614896

Ton Lunesu

CIO

ton@medicentraal.nl

06-27137941

Kitty Krautscheid-Rietveld

COO

kitty@medicentraal.nl

020-2614896

Suzanne Vliek

Marketing Coördinator

suzanne@medicentraal.nl

06-27464219

Vragen? Hulp nodig?

Bel 020-2614 896

info@medicentraal.nl

Call Now ButtonVragen? Bel 020-2614 896
× Hulp nodig?