Neem contact met ons op

Wij helpen je heel graag persoonlijk betreffende je vraag.
We zijn niet voor niets hét betrouwbare bemiddelingsbureau voor Zelfstandig Zorg Professionals (ZZP'ers in de zorg).

Contactformulier

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Bij het insturen van dit formulier ga ik akkoord met de privacy policy en het verwerken van mijn persoonlijke gegevens om contact op te kunnen nemen betreffende bemiddelingsdoeleinden.

Specialist in bemiddeling 

MediCentraal is de specialist in de bemiddeling van Zelfstandig Zorg Professionals (ZZP'ers in de zorg). Met een persoonlijke aanpak helpen wij dagelijks zorginstellingen aan kwalitatief en deskundig zorgpersoneel. Zowel in zorg & welzijn, ziekenhuizen, gehandicaptenzorg, GGZ-instellingen en in de thuiszorg.

MediCentraal: "hét zelfstandig zorgprofessional bemiddelingsbureau".

Adres

Keizersgracht 241
1016 EA Amsterdam
Nederland

Routebeschrijving

Goede bereikbaarheid

Wil jij je inschrijven als zorgprofessional of meer informatie? Of zoekt jouw zorginstelling gemotiveerd, betaalbaar en gekwalificeerd zorgpersoneel? Bel ons dan of stuur een e-mail, wij staan je dan graag persoonlijk te woord.

Persoonlijk en ervaren

MediCentraal is opgericht door zorgprofessionals voor zorgprofessionals en zorginstellingen in 2017. Onze naam is bewust gekozen om eenieder Centraal te stellen in zijn behoeften en belangen. Dedicated voor de bemiddeling van zelfstandig zorgprofessionals weten onze professionals waar ze het over hebben in de onderlinge relatie van zorg bemiddeling. Het team van eigen medewerkers heeft ruime professionele ervaring met recruitment, planning, administratie en communicatie in de zorg. Zij kennen de sector, de zorgprofessionals en de zorginstellingen als geen ander en spreken de juiste en zelfde taal. Alles met als doel het kwalitatief, snel en zorgvuldig invullen van korte of langdurige opdrachten en natuurlijk ook ad hoc (nacht)diensten.

Spoed buiten kantoortijden?

Bel in het weekend (8.00u -17.00u)
& avond (Ma t/m Vr 18.00u-23.00u) 

naar 020 - 2101050

De specialisten van MediCentraal

Recruitment

Jessica Cheung

Recruiter

jessica@medicentraal.nl

06-21428954

Arlete Soares

Recruiter

arlete@medicentraal.nl

06-15560189

Amanda Verschoor - Kroos

Recruiter

amanda@medicentraal.nl

06-21434727

Henjo de Groot

Recruiter

henjo@medicentraal.nl

06-21277068

Administratie

Chantal Sarlemijn

Administratie

chantal@medicentraal.nl

06-21494822

Wilco van Groeningen

Administratie

wilco@medicentraal.nl

06-18791554

Sabine Rietveld

Administratie

sabine@medicentraal.nl

06-39460980

Planning

Jolanda Geurts

Planner

jolanda@medicentraal.nl

06-29445211

Sabina planner MediCentraal ZZP zorgprofessionals

Sabina de Bruin

Planner

sabina@medicentraal.nl

06-21322561

Francis Kooistra

Francis Kooistra

Planner

francis@medicentraal.nl

06-21652268

Alissya van de Water

Planner

alissya@medicentraal.nl

06-22584525

Jacintha van der Meulen

Spoedlijn (Ma t/m Vr 18u-23u)

jacintha@medicentraal.nl

020-2101050

Kitty Rietveld

Projecten

kitty@medicentraal.nl

020-2614896

Ondersteuning

Roy Krautscheid

Roy Krautscheid

Directie

roy@medicentraal.nl

020-2614896

Leo Koning

Manager Marketing & New Business

leo@medicentraal.nl

06-39040447

Monique van Dooren

Business Manager

info@medicentraal.nl

06-27137941

Ton Lunesu

Business Process Manager

ton@medicentraal.nl

06-27137941

Suzanne Vliek

Content marketeer

suzanne@medicentraal.nl

06-27464219

Call Now ButtonVragen? Bel 020-2614 896