Neem contact met ons op

Wij helpen je heel graag persoonlijk betreffende je vraag.
We zijn niet voor niets hét betrouwbare bemiddelingsbureau voor Zelfstandig Zorg Professionals (ZZP'ers in de zorg).

Contactformulier

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Bij het insturen van dit formulier ga ik akkoord met de privacy policy en het verwerken van mijn persoonlijke gegevens om contact op te kunnen nemen betreffende bemiddelingsdoeleinden.

Specialist in bemiddeling 

MediCentraal is de specialist in de bemiddeling van Zelfstandig Zorg Professionals (ZZP'ers in de zorg). Met een persoonlijke aanpak helpen wij dagelijks zorginstellingen aan kwalitatief en deskundig zorgpersoneel. Zowel in zorg & welzijn, ziekenhuizen, gehandicaptenzorg, GGZ-instellingen en in de thuiszorg.

MediCentraal: "hét zelfstandig zorgprofessional bemiddelingsbureau".

Adres

Keizersgracht 241
1016 EA Amsterdam
Nederland

Routebeschrijving

Goede bereikbaarheid

Wil jij je inschrijven als zorgprofessional of meer informatie? Of zoekt jouw zorginstelling gemotiveerd, betaalbaar en gekwalificeerd zorgpersoneel? Bel ons dan of stuur een e-mail, wij staan je graag persoonlijk te woord.

Persoonlijk en ervaren

MediCentraal is in 2017 opgericht door zorgprofessionals voor zorgprofessionals en zorginstellingen. Alles draait bij ons om het leveren van goede zorg en continuïteit. Dedicated voor de bemiddeling van zelfstandig zorgprofessionals weten onze professionals waar ze het over hebben in de onderlinge relatie van zorg bemiddeling. Het team van eigen medewerkers heeft ruime professionele ervaring met recruitment, planning, administratie en communicatie in de zorg. Zij kennen de sector, de zorgprofessionals en de zorginstellingen als geen ander en spreken de juiste en zelfde taal. Alles met als doel het kwalitatief, snel en zorgvuldig invullen van korte of langdurige opdrachten en natuurlijk ook ad hoc (nacht)diensten.

Spoed buiten kantoortijden?

Bel in het weekend (8.00u-17.00u)
& avond (Ma t/m Vr 18.00u-23.00u)
naar 020 - 2101050

De specialisten van MediCentraal

Recruitment

Francis Kooistra

Francis Kooistra

Teamlead Recruitment & Planning

francis@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Tineke van Groeningen

Recruiter

tineke@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Henjo de Groot

Recruiter

henjo@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Arlete Soares

Recruiter

arlete@medicentraal.nl

Planning

Francis Kooistra

Jolanda Geurts

Planning

jolanda@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Celine Scheper

Planning

celine@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Alissya van de Water

Planning

alissya@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Jacinta van der Meulen

Customer Service Support

jacinta@medicentraal.nl

Administratie

Francis Kooistra

Wilco van Groeningen

Teamlead Administratie

wilco@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Chantal Sarlemijn

Administratie

chantal@medicentraal.nl

Francis Kooistra

Sabine Rietveld

Administratie

sabine@medicentraal.nl

Sabina planner MediCentraal ZZP zorgprofessionals

Sabina de Bruin

Administratie

sabina@medicentraal.nl

Ondersteuning

Roy Krautscheid

Roy Krautscheid

CEO

roy@medicentraal.nl

Roy Krautscheid

Kitty Krautscheid-Rietveld

COO

kitty@medicentraal.nl

Roy Krautscheid

Ronald Wolf

Accountmanager

ronald@medicentraal.nl

Roy Krautscheid

Suzanne Vliek

Marketing Manager

suzanne@medicentraal.nl

Vragen? Hulp nodig?

Bel 020-2614 896

info@medicentraal.nl

× Hulp nodig?
0
Je winkelwagen
  • No products in the cart.