Neem contact met ons op

Wij helpen je graag persoonlijk.
We zijn niet voor niets hét betrouwbare bemiddelingsbureau voor Zelfstandig ZorgProfessionals (ZZP).

Contactformulier

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Bij het insturen van dit formulier ga ik akkoord met de privacy policy en het verwerken van mijn persoonlijke gegevens voor bemiddelingsdoeleinden.

Specialist in bemiddeling

MediCentraal is specialist in de bemiddeling van Zelfstandig ZorgProfessionals (ZZP). Met een persoonlijke aanpak! Dagelijks helpen wij zorginstellingen aan kundig zorgpersoneel. Zowel in zorg & welzijn, gehandicaptenzorg, bij GGZ-instellingen en in de thuiszorg.

Adres

Keizersgracht 241
1016 EA Amsterdam
Nederland

Routebeschrijving

Goede bereikbaarheid

Wil jij je inschrijven als zorgprofessional of meer informatie? Of zoekt jouw zorginstelling gemotiveerd en gekwalificeerd zorgpersoneel? Bel ons dan op of stuur een email, wij staan je graag persoonlijk te woord.

Persoonlijk en ervaren

Het team van medewerkers heeft ruime ervaring met recruitment, planning, administratie en communicatie in de zorg. Zij kennen de sector, de zorgprofessionals, de zorginstellingen en spreken de juiste taal. Met als doel zo snel en zorgvuldig invullen van korte of langdurige opdrachten, detachering en ad hoc (nacht)diensten.

Spoed? Bel in het weekend
& avond naar 020 - 2101050

Onze specialisten

Recruitment

Jessica Cheung

Recruiter

jessica@medicentraal.nl

06-21428954

Tineke van Groeningen

Recruiter

tineke@medicentraal.nl

06-10363544

Amanda Verschoor - Kroos

Recruiter

amanda@medicentraal.nl

06-21434727

Suzanne Vliek

Recruiter

suzanne@medicentraal.nl

06-27464219

Administratie

Chantal Sarlemijn

Administratie

chantal@medicentraal.nl

06-21494822

Wilco van Groeningen

Administratie

wilco@medicentraal.nl

06-18791554

Sabine Rietveld

Administratie

sabine@medicentraal.nl

06-39460980

Planning

Jolanda Geurts

Planner

jolanda@medicentraal.nl

06-29445211

Arlete Soares

Planner

arlete@medicentraal.nl

06-15560189

Francis Kooistra

Francis Kooistra

Planner

francis@medicentraal.nl

06-21652268

Alissya van de Water

Planner

alissya@medicentraal.nl

06-22584525

Jacintha van der Meulen

Planner / Nooddienst

jacintha@medicentraal.nl

020-2101050

Kitty Rietveld

Projecten

kitty@medicentraal.nl

020-2614896

Management

Monique van Dooren

Business Manager

monique@medicentraal.nl

06-27354556

Leo Koning

Manager Marketing & New Business

leo@medicentraal.nl

06-39040447

Roy Krautscheid

General Manager

roy@medicentraal.nl

020-2614896

Ton Lunesu

Business Process Manager

ton@medicentraal.nl

06-27137941

Call Now ButtonVragen? Bel 020-2614 896