MediCentraal jouw uitzendbureau
in de medische sector.

Bij MediCentraal kan je terecht voor uitzendwerk en ZZP bemiddeling. Onze medewerkers hebben ruime ervaring in de medische arbeidsbemiddeling. Zij kennen de markt en spreken de taal. Heb je interesse of wil je meer informatie? Neem dan vrijblijvend contact met ons op of schrijf je in, dan nemen wij z.s.m. contact met je op voor het maken van een afspraak!

HOOFDKANTOOR

Sabine Rietveld

Administratie

  06-39460980

  administratie@medicentraal.nl

Roy Krautscheid

General Manager

  06-40711829

  roy@medicentraal.nl

Arlete Soares

Planner

  06-15560189

  arlete@medicentraal.nl

VESTIGING UTRECHT/ AMSTERDAM

Francis Kooistra

Recruiter

  06-18113518

  francis@medicentraal.nl

Kitty Rietveld

Recruiter

  06-40771628

  kitty@medicentraal.nl

Sandra Wiegeraad

Recruiter

  06-15407338

  sandra@medicentraal.nl

VESTIGING ARNHEM / NIJMEGEN

Caroline Hovius

Recruiter

  06-30155994

  caroline@medicentraal.nl

VESTIGING ROTTERDAM

Jhannemay Schenkers

Recruiter

  06-24136413

  jhannemay@medicentraal.nl

VESTIGING LEIDEN

Tineke van Groeningen

Recruiter

  06-10363544

  tineke@medicentraal.nl

Hoofdkantoor

MediCentraal BV

 Keizersgracht 241

1016 EA Amsterdam

 020-2614896

SAMEN MAKEN WE HET VERSCHIL

Maak jij het verschil in jouw vakgebied? Bij MediCentraal hebben wij een ruim aanbod van vacatures op alle niveaus binnen verschillende intra-, alsmede extramurale organisaties. Ben jij zorgprofessional of in opleiding, neem gerust contact met ons op om te bespreken wat de mogelijkheden zijn. Samen maken wij het verschil met onze missie en visie.

Staat je vacature er niet tussen? Neem dan alsnog contact met ons op zodat wij de mogelijkheden met jou kunnen bespreken. Ook ZZP’ers in de zorg en andere medische sectoren zijn bij ons welkom!

Neem contact op:



Bij het insturen van dit formulier ga ik akkoord met de privacy policy en het verwerken van mijn persoonlijke gegevens voor uitzend-, en bemiddelingsdoeleinden.

Onze medewerkers hebben ruime ervaring binnen de medische arbeidsbemiddeling, spreken jouw taal en zijn op de hoogte van recente ontwikkelingen. Jij en de opdrachtgever staan bij ons Centraal. Samen zoeken wij naar de juiste match, wij zijn pas tevreden als jij dat ook bent. Wil jij graag flexibel of vast werken wanneer het jou uitkomt, kies dan  voor MediCentraal.

Privacy policy

 

 

Onze backoffice en verloning wordt verzorgd door Paytra. Zij hanteren de ABU CAO en zijn NEN-4400-1 gecertificeerd.

Contact

MediCentraal BV

Keizersgracht 241
1016 EA Amsterdam
T: 020-2614896
E: info@medicentraal.nl